سوالات متداول

سوالات متداول

در هر صفحه دو گزینه خرید تک فایل و اشتراک ویژه وجود دارد که کاربر ویژه پس از ورود به اکانت خود گزینه ( دانلود vip ) را به جای گزینه (اشتراک ویژه) مشاهده خواهد کرد و به محض کلیک روی ان عملیات دانلود شروع میشود
به محض انجام تراکنش موفق لینک فایل به کاربر نمایش داده میشود و یک ایمیل حاوی لینک دانلود نیز برای کاربر ارسال میشود (در صورتی که ایمیل صحیح و بدون www وارد شده باشد ) در هر زمان که کاربر به لینک دانلود نیاز داشته باشد میتواند به ایمیل خود مراجعه کند، چنانکه کاربر به هر دلیل نتواند ایمیل را دریافت کند میتواند از قسمت ( ارتباط با ما ) با پشتیبانی تماس بگیرد .
ثبت نام در سایت بسیار ساده است. برای اینکار از قسمت بالای سایت سمت راست ، روی ثبت نام کلیک کرده و در صفحه باز شده، فرم ایجاد حساب کاربری را تکمیل نمایید .
بله. این قابلیت در سایت برای خرید تک فایل وجود دارد که شما به عنوان کاربر مهمان از سایت خرید انجام دهید و در هر زمان که به لینک های دانلود نیاز داشته باشید میتوانید از لینکهای ارسال شده به ایمیل خود استفاده کنید .
این سایت با اتصال به امن ترین شبکه زیر ساخت بین المللی Cloudflare Magic Transit و داشتن پروتکل امن SSL حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت در سایت را لحاظ کرده و تمامی اطلاعات تبادل شده بین کاربر سایت و درگاه بانک بصورت رمزگذاری شده انجام میشود .
در هر صفحه با کلیک بر روی گزینه (دریافت لینک دانلود) وارد صفحه خرید میشوید پس از ان میتوانید به صفحه قبل بازگردید و محصول دیگری را طبق روال قبل انتخاب کنید در نهایت پس از اتمام انتخاب ها از قسمت بالای سایت بر روی گزینه سبد خرید کلیک کنید ، اکنون تمامی محصولات منتخب شما در لیست خرید قرار دارند و شما نیز در این مرحله میتوانید محصولاتی که نیاز ندارید را از لیست خرید حذف کنید .

سوالات متداول